Допомогти дитині — щастя. «День Щастя» триває в Україні

«День Щастя» – щорічна благодійна акція, яку в листопаді корпорація МакДональдс проводить у 34 тис. містах світу.

Цьогорічний і вже дванадцятий «День Щастя» в Україні триває з 1 по 30 листопада.

Купуючи сувенірну продукцію (дитячі книжки, брелоки або паперові наклейки-долоньки) відвідувачі мережі роблять свій внесок для придбання медичного обладнання для допомоги дітям із черепно-мозковими травмами.

У результаті акції допомогу отримають лікарні у 23 містах України.

Зробити внесок можливо й на сайті акції у електронній формі.

Інформація про «День Щастя» та перелік лікарень, яким буде надано допомогу

Станом на 13 листопада 2013 року вже зібрано 2 681 812, 02 грн.

Для порівняння у 2012 році загальна сума зібраних коштів становила 3 940 331 грн.

Допомогти дитині – щастя.

Під таким гаслом триває в Україні акція, що має на меті допомогти маленьким українцям, які втрапили в халепу.

У закладах мережі також розповсюджуються листівки, які знайомлять маленьких відвідувачів та їхніх батьків з правилами дитячої безпеки.

Громадська рада при МНС України закликає підтримати акцію, що на всеукраїнському рівні не лише допомагає дітям, постраждалим унаслідок надзвичайних ситуацій, а й сприяє розвитку індивідуальної благодійності, а також культури безпеки людини та, зокрема, безпеки дитини в Україні.