Безпека дитини

Громадська рада при МНС України приєднується до популяризації безпеки дитини і розпочинає трансляцію мультфільмів «Фокс і Трот спішать на допомогу!» на офіційному сайті Безпека Людини.

 

Мультсеріал «Фокс і Трот спішать на допомогу!» створено за ініціативи Групи компаній «ФОКСТРОТ» у рамках соціального проекту «Школа безпеки», спрямованого на популяризацію правил безпечного життя для дітей та дорослих під девізом: «Комфортно там, де безпечно!».

Цільова аудиторія мультсеріалу – діти молодшого шкільного віку, їхні батьки. Крім того, мультфільм допомагає вчителям у підготовці до уроків безпечної життєдіяльності дітей.

Герої мультсеріалу мудра лисички Фокс і розважливий робот Трот приходять на допомогу дітям у надзвичайних ситуаціях, а також навчають дітлахів правилам безпечного використання електроприладів, безпечної поведінки у лісі та на воді, а також у людних місцях.

Ціль соціального проекту «Школа безпеки» ГК «Фокстрот» — профілактика побутового травматизму серед дітей, донесення до аудиторії правил безпечного життя, забезпечення побутового комфорту через підвищення знань дітей про способи уберегтися від надзвичайних ситуацій у невиробничій сфері.

Група компаній «ФОКСТРОТ» є партнером ГО Всеукраїнського дитячого руху «Школа безпеки», представленого у Громадській раді при МНС України.
 
За сприяння Громадської ради при МНС України та Голови Олега Олійника, «ФОКСТРОТ» розпочинає партнерство з Міністерством надзвичайних ситуацій України.
 
У рамках соціального проекту «Школа безпеки» за активної допомоги та сприяння фахівців Відділу зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю МНС України створено мультсеріал «Фокс і Трот спішать на допомогу!».
 
Мультфільм регулярно презентується на спеціальних заходах – позакласних Уроках безпеки, а також у магазинах мережі «ФОКСТРОТ».
 
Останню 4 серію мультеріалу «Фокс і Трот спішать на допомогу: Пожежа» було презентовано на засіданні Громадської ради у рамках звіту про роботу Робочої групи з забезпечення реалізації спільного Громадської ради при МНС України, Міністерства та Групи компаній «Фокстрот» соціального проекту «Школа безпеки: популяризація правил безпечної життєдіяльності дітей раннього шкільного віку в соціумі».
 
 
«Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа» — 4 серія
 
 
 
«Фокс і Трот спішать на поміч» — 1 серія
 
 
 
«Фокс і Трот спішать на поміч. У супермаркеті» — 2 серія
 
 
 
«Фокс і Трот. Небезпечна вода» — 3 серія
 
 

Безпека дитини: 2 комментария

    1. admin Автор записи

      Думаю, якщо Ви звернетесь безпосередньо до прес-служби Фокстроту, вони охоче нададуть записи мультфільмів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


4 + = 10