Human Capital Forum. Людський капітал – ключ до ефективності, продуктивності та інновацій

Human Capital Forum 2013 – друга міжнародна виставка-форум з управління людськими ресурсами – відбудеться у Києві 23-24 жовтня 2013 року.

Human Capital Forum 2013 – головна подія року в сфері HR, місце зустрічі професіоналів у сфері управління персоналом з різних країн, дискусійний майданчик і презентаційна сцена.

Громадська рада при МНС України запрошує членів ГР, а також голів та керівників організацій-учасників та усіх заінтересованих у новітніх можливостях управління людськими ресурсами взяти участь у Форумі.

Зазвичай проблематикою людського капіталу в компаніях займаються перші особи компаній, а також профільні департаменти. І, як правило, всі заходи, які організовуються або проводяться в даному тематичному напрямку, розраховані на HR-ів, фахівців-експертів, і, іноді, на топ-менеджерів компаній та власників.

Але питання людського капіталу – це питання, яке хвилює і, звичайно, турбує також лінійних керівників і керівників різних департаментів у компаніях. Навіть для того, щоб правильно сформувати запит до служби персоналу, необхідно розуміти, які варіанти та тренди існують на ринку праці тощо.

До цього завдання організаційний комітет Human Capital Forum підійшов нестандартно. Подія складається з двох частин: закритої і відкритої.

Закрита частина – безпосередньо форум, орієнтований на керівників, власників компаній та HR-директорів. Захід сформовано трьома потоками по 6 секцій в кожному, які будуть представлені у форматі кейсів, круглих столів, панельних дискусій, доповідей, бліц -опитувань.

Вперше на форумі HCF будуть розкриті нові тематики:

 • Організація співробітників різних поколінь. Точки дотику життєвих циклів поколінь X і Y;
 • Професії, яких не існує. Як, де і коли навчати;
 • Освіта з оффлайну в онлайн. Тенденції та перспективи;
 • Технології в HR: за і проти;
 • Нова реальність очима HR-директорів»та інші, не менш актуальні тематики.

Відкрита частина – орієнтована на іншу частину команди і організована у форматі виставки з працюючими конференц-залами, де в режимі нон-стоп проходитимуть доповіді, презентуватимуться сервіси, обговорюватимуться гарячі проблеми.

Також у відкритій частині передбачені наступні заходи:

 • Business-zone з насиченою програмою;
 • Заходи на стендах;
 • Relax-zone;
 • Острів Coaching&Consulting – безкоштовні 20-хвилинні експрес-консультації для вашого бізнесу;
 • Міні-тренінги;
 • Майстер-класи;
 • Бізнес-ігри;
 • Ворк-шопи;
 • Networking.

Відкрита зона надає абсолютно безкоштовний доступ для всіх бажаючих.

 

Деталі, програма, а також умови участі та реєстрації на Human Capital Forum доступні на сайті Форуму.

Оргкомітет: Юлія Біжко, bizhko@confetti.org.ua, (044) 461 94 93, моб.: +38 067 214 85 90

 

Безпека Людини – офіційний сайт Громадської ради при МНС України – інформаційний партнер Human Capital Forum 2013.

 

Юлія Олійник, прес-секретар Громадської ради при МНС України,

за матеріалами організаційного комітету Human Capital Forum 2013

Один комментарий к “Human Capital Forum. Людський капітал – ключ до ефективності, продуктивності та інновацій

 1. Олег Олійник

  «Безпека Людини» вважає за честь бути партнером унікального форуму HCF. Адже метою міжнародної виставки-форуму з управління людськими ресурсами є обмін і поширення новітніх знань і практики їх застосування в управлінні реалізацією людських здібностей та можливостей задля якнайякіснішого виконання завдань будь-якої компанії.
  Маємо надію, що учасники форуму – представники органів влади сприймуть ідею розвитку людини та менеджменту її талантів – як ефективну державну політику забезпечення безпеки людини в Україні.

Обсуждение закрыто.