Громадська рада при МНС України у цифрах (інфографіка)

Продовжуючи візуалізацію даних про сферу громадянського суспільства, представляємо інфографіку, що відображає картину Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України станом на травень 2012 року.

Середній вік Громадської ради при МНС — 47 років, серед її представників переважають чоловіки, а більшість займає керівні посади у своїх організаціях, яких у Громадській раді представлено 45 — від міжнародних до місцевих.

Інфографіка: Громадська рада при МНС України станом на травень 2012 року

Юлія Олійник, прес-секретар Громадської ради при МНС України

Громадська рада при МНС України у цифрах (інфографіка): 3 комментария

1. admin Автор записи

Ми перша громадська рада України, яка створює інфографіку — спосіб візуалізації інформації, що швидко завойовує прихильність читачів у світі медіа.
    Чекаємо на ваші коментарі та відгуки, а також побажання щодо подальших візуалізованих публікацій на тему громадянського суспільства.

2. Олег Олійник

Красива та надзвичайно корисна інформація!

3. Олександр Компанець

Дуже цікава та на мою думку важлива інформація як для членів Громадської ради так і для відвідувачів сайта. Дуже добре показує положенння та місцезнаходження Громадської ради як внутрішньо так і в суспільстві.