14 червня 2012 року Голова Громадської ради Олег Олійник візьме участь у зустрічі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з головами громадських рад при органах виконавчої влади (Клуб Кабінету Міністрів, вул. Інститутська,7, м. Київ).

Захід передбачено п. 6 постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (Міністрові Кабінету Міністрів України з метою забезпечення врахування громадської думки у процесі підготовки та організації виконання рішень Кабінету Міністрів України забезпечити проведення двічі на рік зустрічей голів громадських рад, утворених при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях, з Прем’єр-міністром України та іншими членами Кабінету Міністрів України).

Свої пропозиції щодо ефективного забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, для подальшого їх оголошення під час виступу Голови на запланованій зустрічі, будь ласка, зазначте в коментарях до цієї публікації.

Олег Олійник, Голова Громадської ради при МНС України

Один комментарий к “14 червня Прем’єр-міністр зустрінеться з головами громадських рад при органах виконавчої влади України

1. Олег Олійник

Кабінетом Міністрів України попередньо визначені учасники зустрічі: Прем’єр-міністр України М.Я. Азаров, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики С.Л. Тігіпко, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр охорони здоров’я Р.В. Богатирьова, Міністр юстиції України О.В. Лавринович, заступник Керівника Секретаріату Кабінету міністрів України Ю.А. Авксентьєв, голови громадських рад при органах виконавчої влади (орієнтовно – 100 людей).