XIII Київський фестиваль команд веселих і кмітливих юних пожежників

Тринадцятий Київський фестиваль команд веселих і кмітливих юних пожежників ім. Л. П. Телятнікова «Як тебе не спалити, Києве мій?» відбувся 20 травня 2012 на сцені Центрального парку культури і відпочинку «Дружби народів».

Організатори фестивалю: Головне територіальне управління МНС України в м. Києві, Головне управління Державної інспекції техногенної безпеки в м. Києві, Головне управління освіти і науки КМДА.

Тема цьогорічного Фестивалю «Як рятівники в футбол грали та Київ рятували» присвячена Чемпіонату Європи з футболу 2012.

Захід розпочався з демонстрації сучасної пожежно-рятувальної техніки та виступу оркестру ГТУ МНС України у м. Києві.

У конкурсній програмі КВК юних пожежників та «Фестивалі авторської пісні про пожежно-рятувальну службу» — «Хай буде безпечно у кожній оселі» за головну нагороду змагалися команди столичних шкіл, ліцеїв та гімназій.

Фестиваль закінчився святковим феєрверком.

Київський фестиваль КВК юних пожежників проводиться щороку у рамках святкування Дня Києва. Його мета – привернути увагу дітей та молоді до проблем надзвичайних ситуацій, а також необхідності дотримання правил пожежної та техногенної безпеки.

         

Юлія Олійник, прес-секретар Громадської ради при МНС України

Один комментарий к “XIII Київський фестиваль команд веселих і кмітливих юних пожежників

  1. Олег Олійник

    Щиросердна подяка організаторам та учасникам фестивалю за надзвичайно корисний пізнавально-розважальний захід! Окрема подяка пані Юлії за яскравий фото-документальний супровід фестивалю!

Обсуждение закрыто.