ЧП:INFO про Круглий стіл з верховенства права (Відео)

У День Конституції, 28 червня 2012 року, телеканал надзвичайних новин ЧП-INFO транслював сюжет про надзвичайний захід, присвячений верховенству права в Україні.

Нагадаємо, що 26 червня 2012 року,  з нагоди 16-річчя Основного Закону України, громадяни, правники, судді та науковці провели спільний Круглий стіл «Принцип верховенства права у діяльності вищих судових органів України: людина-правник-суспільство».

Серед співорганізаторів та доповідачів Круглого столу був Голова Громадської ради при МНС України Олег Олійник, член Правління Асоціації правників України, правник, експерт з верховенства права.

Головний інформаційний партнер заходу — «Магнолія-ТВ».

Висловлюємо подяку Генеральному деректору «Магнолії-ТВ» та члену Громадської ради при МНС України Євгенії Ткаченко за сприяння у здійсненні відеозйомки заходу та надання відеоматеріалів з історичної події для світу верховенства права.

Відео: Магнолія-ТВ, ЧП-INFO. Автор: А. Титаренко. Оператор: Д. Строкач

Один комментарий к “ЧП:INFO про Круглий стіл з верховенства права (Відео)

1. Олег Олійник

Дякую за оприлюднення ексклюзивного відеосюжету від інформаційного партнера Магнолія-ТВ з правничого Круглого столу, присвяченого Дню Конституції України.