Безпека Людини

офіційний сайт ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

XIII Київський фестиваль команд веселих і кмітливих юних пожежників

 

Тринадцятий Київський фестиваль команд веселих і кмітливих юних пожежників ім. Л. П. Телятнікова «Як тебе не спалити, Києве мій?» відбувся 20 травня 2012 на сцені Центрального парку культури і відпочинку «Дружби народів».

Організатори фестивалю: Головне територіальне управління МНС України в м. Києві, Головне управління Державної інспекції техногенної безпеки в м. Києві, Головне управління освіти і науки КМДА.

Тема цьогорічного Фестивалю “Як рятівники в футбол грали та Київ рятували” присвячена Чемпіонату Європи з футболу 2012.

Захід розпочався з демонстрації сучасної пожежно-рятувальної техніки та виступу оркестру ГТУ МНС України у м. Києві.

У конкурсній програмі КВК юних пожежників та «Фестивалі авторської пісні про пожежно-рятувальну службу» — «Хай буде безпечно у кожній оселі» за головну нагороду змагалися команди столичних шкіл, ліцеїв та гімназій.

Фестиваль закінчився святковим феєрверком.

Київський фестиваль КВК юних пожежників проводиться щороку у рамках святкування Дня Києва. Його мета – привернути увагу дітей та молоді до проблем надзвичайних ситуацій, а також необхідності дотримання правил пожежної та техногенної безпеки.

         

Юлія Олійник, прес-секретар Громадської ради при МНС України


Рубрика: Новини


Нам цікава ваша думка

  1. Олег Олійник:

    Щиросердна подяка організаторам та учасникам фестивалю за надзвичайно корисний пізнавально-розважальний захід! Окрема подяка пані Юлії за яскравий фото-документальний супровід фестивалю!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


4 + = 12

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>