Повідомлення щодо проведення засідання Правління Громадської ради при МНС України

18 вересня 2012 о 16.00 у залі Колегії на 2 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ, вул. О. Гончара, 55а відбудеться засідання Правління Громадської ради при МНС України.

Реєстрація учасників засідання – з 15.30 до 15.55 у день проведення засідання.
У випадку неможливості бути присутніми на засіданні Правління, повідомте про це заздалегідь та надішліть свої пропозиції засіданню в електронному вигляді.

Проект Порядку денного засідання:

1. Формування проекту Плану дій Громадської ради при МНС України на четвертий квартал 2012 року (.doc).

2. Організаційні питання про припинення членства та заміна членів складу Громадської ради при МНС України.

3. Визначення дати, часу, місця та проекту порядку денного чергового засідання Громадської ради при МНС України та організація його проведення.

4. Різне.

Пропозиції до порядку денного приймаються до 16.00 17 вересня 2012.
Телефон для довідок: 247 32 21.

Олег Володимирович Олійник, Голова Громадської ради