Повідомлення щодо проведення другого засідання Ініціативної групи громадських рад з розробки Закону України «Про громадські об’єднання»

Засідання Ініціативної групи відбудеться 5 вересня 2012 з 15.30 до 17.30 у залі Колегії на 2 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ, вул. О. Гончара, 55а .

Реєстрація учасників засідання – з 15.00 до 15.25 у день проведення засідання.

Членам Ініціативної групи для реєстрації мати при собі паспорт або інший документ з фотографією, який засвідчує особу.

Проект Порядку денного засідання:

1. Затвердження нових членів Ініціативної групи (Дзундза Р.М.).

2. Обговорення та затвердження Плану дій Ініціативної групи (Лилик С.В.).

3. Обговорення та затвердження Концепції проекту Закону України «Про громадські об’єднання» (Лилик С.В.).

4. Обговорення матриці проекту Закону України «Про громадські об’єднання» (Лилик С.В.).

5. Обговорення та затвердження проекту листа Віце-прем’єр міністру України Міністру соціальної політики України Тігіпку С.Л. про призупинення введення в дію Закону України «Про громадські об’єднання» (Дзундза Р.М.).

6. Аналіз проблем, що виникли у благодійних організацій після введення в дію ЗУ «Про громадські об’єднання» та «Про благодійну діяльність та благодійність» (Камінник І.С.).

7. Визначення дати, часу та місця наступного засідання Ініціативної групи.

8. Різне.

Олег Володимирович Олійник,