Повідомлення щодо проведення Громадською радою спільно з Міністерством надзвичайних ситуацій України Круглого столу на тему: «Пріоритети впровадження в Україні ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Пропозиції представників Громадської ради та МНС України»

26 грудня 2011 року о 15.00 год. в актовому залі на 2 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ,  вул. О. Гончара, 55а відбудеться засідання за Круглим столом на тему: «Пріоритети впровадження в Україні ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Пропозиції представників Громадської ради та МНС України».

Реєстрація учасників засідання – з 14.30 год. до 14.55 год. у день проведення засідання.

Учасникам засідання для реєстрації мати при собі паспорт або інший документ з фотографією, який засвідчує особу.

Мета заходу: вироблення пропозицій до національного плану дій із впровадження в Україні ініціативи “Партнерство Відкритий Уряд”.

Питання до обговорення:

1. Що таке ініціатива «Партнерство Відкритий Уряд»?

2. Що Україна має зробити в рамках участі держави в ініціативі «Партнерство «Відкритий Уряд»?

3. Як громадянське суспільство України може долучитися до ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»?

4. З чого громадянському суспільству розпочати?

5. Чи можливе партнерство «Громадська рада та МНС України» з метою ефективного вироблення та реалізації владних рішень?

6. Виокремлення можливих пріоритетів у реалізації національного плану дій та формулювання пропозицій і рекомендацій за пріоритетами.

Телефон для довідок: 5854472.

Олег Володимирович Олійник, Голова Громадської ради