Повідомлення щодо проведення четвертого засідання Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

26 грудня 2011 року о 17.00 год. в актовому залі на 2 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ,  вул. О. Гончара, 55а відбудеться засідання Громадської ради при МНС України.

Реєстрація учасників засідання – з 16.40 год. до 16.55 год. у день проведення засідання.

Учасникам засідання для реєстрації мати при собі паспорт або інший документ з фотографією, який засвідчує особу.

Право вирішального голосу на засіданні мають лише члени Громадської ради, які зареєструвалися для участі у засіданні, та отримали іменні мандати для голосування (після закінчення засідання мандати підлягають поверненню секретарю засідання). Представники членів Громадської ради та інші учасники засідання мають право дорадчого голосу.

Проект Порядку денного

засідання Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

На розгляд засідання Громадської ради при МНС України пропонуються такі питання:

1. Затвердження Плану дій Громадської ради при МНС України на 2012 рік (Платкевич Б.С., 10 хв.).

2. Затвердження Плану дій Громадської ради при МНС України на перший квартал 2012 року (Платкевич Б.С., 10 хв.).

3. Розгляд заяви Президента Асоціації «Учасників програми раннього виявлення та оповіщення випадків виникнення надзвичайних ситуацій в Україні» Пашкевича Л.П. про прийняття до складу Громадської ради представника Асоціації Леонтієва О.І. (Кликов О.В., 5 хв.).

4. Призначення дати, часу та місця чергового засідання Громадської ради при МНС України.

5. Різне.

Орієнтовний час закінчення засідання – 18.30 год.

Голова Громадської ради                                                                       О.В. Олійник