Робоча група обговорила план подальших дій

Члени Робочої групи провели чергове засідання для обговорення плану подальших дій. Предметом розмови була активація роботи комітетів.

Координатори та Голови вже сформованих комітетів доповіли про проведені та заплановані організаційні засідання.

Також членів Робочої групи поінформували про розробку Плану дій комітетів та пропозицій щодо Плану дій Громадської ради на четвертий квартал 2011 року.

Крім того, Робоча група обговорила шляхи ефективної співпраці з Міністерством на засадах доброго партнерства.

У засіданні взяли участь представники Міністерства: начальник Відділу психологічного забезпечення та захисту населення Центру соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення МНС України Сичевський А. С. і головний спеціаліст Відділу зв’язків зі ЗМІ та громадськістю Венжик О.В.

Наступне засідання Робочої групи призначено на 21 жовтня 2011 року. До зазначеного часу члени Робочої групи, які відповідають за формування комітетів, зобов’язалися остаточно визначитися з політикою їх діяльності та розпочати дієву роботу Громадської ради в цілому.

Юлія Олійник, прес-секретар ГР при МНС України