Повідомлення щодо проведення першого засідання Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

29 липня 2011 року о 10.00 год. у Центрі управління в надзвичайних ситуаціях на 3 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ,  вул. О. Гончара, 55а відбудеться перше засідання Громадської ради при МНС України.

Початок реєстрації учасників першого засідання – о 9.30 год. у день проведення засідання.

Учасникам засідання для реєстрації мати при собі паспорт або інший документ з фотографією, який засвідчує особу.

Робочою групою з підготовки першого засідання Громадської ради при МНС України підготовлено проекти порядку денного засідання та регламенту першого засідання.

Телефон для довідок: 5854472.

Олег Володимирович Олійник Голова Робочої групи