Повідомлення щодо перенесення засідання Громадської ради при МНС України

26-28 вересня 2012 у Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський пр-т, 15, станція метро «Лівобережна») відбудеться ХІ Міжнародний виставковий форум «Технології захисту/ПожТех – 2012» далі – Форум).

За 10 років існування Форум став авторитетних заходом у галузі техногенної та пожежної безпеки, а, відтак, безпеки людини. Виставкова складова представляє повний огляд ринку засобів захисту людини та протипожежної безпеки, а ділова програма – можливість спілкування, обміну ідеями та думками у неформальному гурті з експертами з усіх областей України.

У зв’язку з участю у Форумі членів Громадської ради при МНС України – представників інститутів громадянського суспільства, спеціалізованих у галузі пожежно-техногенної безпеки, а також керівництва Міністерства надзвичайних ситуацій України – за рішенням Правління засідання Громадської ради при МНС України перенесено з 26 вересня 2012 на 9 жовтня 2012 о 16.00.

Пропозиції до Порядку денного та проекти протокольних рішень пропонованих питань (оформлені відповідно до п. 3.12. Регламенту Громадської ради при МНС України) приймаються до 18.00 4 жовтня 2012 на grmns@meta.ua.

Телефон для довідок: +380 (44) 2473221.

Принагідно, колеги, запрошуємо до участі у Форумі. Додаткову інформацію можна отримати, звернувшись до представників Міжнародного виставкового центру за телефонами: +380 (44) 2011164, 2011163.

Олег Володимирович Олійник, Голова Громадської ради