Повідомлення щодо проведення засідання Громадської ради при МНС України (УВАГА! ЗМІНИ)

УВАГА! ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОÏ РАДИ, заплановане на 26.09.2012, ПЕРЕНЕСЕНО, у зв’язку з проведенням XI Міжнародного форуму «Технологіï захисту — 2012».

Про дату проведення сьомого засідання Громадськоï ради буде повідомлено додатково.

Запрошуємо членів Громадськоï ради та усіх охочих взяти участь у XI Міжнародному форумі «Технологіï захисту — 2012», що відбудеться 26-28 вересня 2012 року у Києві за адресою: Міжнародний виставковий центр, Броварський пр-т, 15.

У програмі форуму заходи, присвячені безпеці людини: виставка протипожежноï техніки та обладнання, семінари і круглі столи, демонстраціï роботи рятувальних і пожежних підрозділів.

Урочиста церемонія відкриття форуму відбудеться 26 вересня 2012 року о 13:00 год.

26 вересня 2012 о 16.00 в залі Колегії на 2 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ, вул. О. Гончара, 55а відбудеться засідання Громадської ради при МНС України.

Реєстрація учасників засідання – з 15.30 до 15.55 у день проведення засідання.

До 18.00 год. 24 вересня 2012 на grmns@meta.ua слід надіслати підтвердження щодо участі у засіданні.
У випадку неможливості бути присутніми на засіданні, заздалегідь в електронному вигляді повідомте про поважність причини та забезпечте участь свого повноважного представника.

Проект Порядку денного засідання:

1. Розгляд і затвердження Плану дій Громадської ради при МНС України на IV квартал 2012 року (Олійник О.В., до 5 хв.).
2. Інформація щодо правового супроводу проекту Закону України «Про Основні засади державної політики у сфері профілактики травматизму невиробничого характеру (Шостак Л.Й., Маринюк В.В., до 10 хв.).
3. Інформація щодо роботи Ініціативної групи громадських рад з розробки та забезпечення супроводу нової редакції Закону України «Про громадські об’єднання» (Лилик С.В., Олійник О.В., до 10 хв.).
4. Організаційні питання про припинення членства та заміна членів складу Громадської ради при МНС України (Кликов О.В., до 5 хв.).
5. Визначення дати чергового засідання Громадської ради при МНС України (Олійник О.В., до 3 хв.).
6. Різне.

Пропозиції до Порядку денного та проекти протокольних рішень пропонованих питань (оформлені відповідно до п. 3.12. Регламенту Громадської ради при МНС України) приймаються до 18.00 24 вересня 2012 на grmns@meta.ua.

Телефон для довідок: 247 32 21.

Олег Володимирович Олійник, Голова Громадської ради