Повідомлення щодо проведення засідання Правління Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

9 грудня 2011 року о 15.00 год. в актовому залі на 2 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ,  вул. О. Гончара, 55а відбудеться засідання Правління Громадської ради при МНС України.

Реєстрація учасників засідання – з 14.30 год. до 14.55 год. у день проведення засідання.

Проект Порядку денного засідання:

1. Громадське обговорення Проекту плану заходів з реалізації Ініціативи „Партнерство „Відкритий Уряд”, підготовленого Міністерством юстиції України.

2. Про формування проекту Плану дій Громадської ради при МНС України на 2012 рік.

3. Розгляд заяви Голови Міжнародної громадської організації „Всенародний контроль та захист” Мацюк Б.П. про затвердження члена Ради Управління організації Дашка В.В. в склад Громадської ради при МНС України (електронна версія документів ненадана).

4. Різне.

Телефон для довідок: 5854472.

Олег Володимирович Олійник, Голова Громадської ради