З 1 квітня 2013 року Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міністерства молоді та спорту України, Громадської ради при МНС України проводить Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці».

Конкурс проводиться згідно з Указом Президента України «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» від 28 грудня 2012 року № 756/2012, з метою виховання у дітей та учнівської молоді культури безпечної життєдіяльності, формування свідомого й відповідального ставлення до безпеки людини, пропаганди безпечного і здорового способу життя; привернення уваги громадськості до проблеми безпеки людини та забезпечення безпечної життєдіяльності дітей в умовах сьогодення, розвитку творчого потенціалу та виявлення і підтримки талановитих і обдарованих дітей.

До участі у Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком від 6 до 18 років.

Конкурс проводиться за напрямами:

літературний у наступних номінаціях:

розповідь (оповідання), казка, вірш, кросворд.

мистецький у наступних номінаціях:

малюнок, плакат, фотографія, рукоділля, відеоролик та комп’ютерна презентація, ілюстрація до літературного твору,

за наступними віковими категоріями:

6-9 років; 10-13 років; 14-17 років.

Конкурс відбуватиметься у три етапи:

• шкільний, районний (міський) (відбірковий), з 1 квітня до 1 травня;
  • регіональний (обласний) (відбірковий), з 1 квітня до 1 червня;
  • всеукраїнський (заключний), з 1 червня до 1 вересня 2013 року.

Переможці і призери Конкурсу будуть нагороджені дипломами та призами від організаторів, партнерів і спонсорів.

Роботи на всеукраїнський етап (заключний) Конкурсу подаються до 10 червня 2013 року до Оргкомітету всеукраїнського етапу (м. Київ, вул. Вишгородська, 21, ВГДР «Школа безпеки», на Конкурс), e-mail: shkola-bezpeki@ukr.net через Оргкомітети з проведення регіональних етапів Конкурсу та регіональні відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

Інформаційна підтримка: «Безпека Людини» офіційний сайт Громадської ради при МНС України (http://www.ukr-rada.org.ua/), Всеукраїнська ігрова газета для саморозвитку дітей «Я сам(а)».

Положення (умови) про проведення Конкурсу розміщено на сайті ВГДР «Школа безпеки».

за матеріалами Оргкомітету

Один комментарий к “УВАГА: Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя в безпеці»!

1. Олег Олійник

Дуже правильна та вчасна громадянська ініціатива щодо забезпечення політики безпеки людини та безпечної дитячої життєдіяльности у форматі Конкурсу! Водночас така Ініціатива потребує доброї політичної волі шляхом невідкладної адекватної співучасти органів державної влади України, органів місцевого самоврядування та їхніх посадових і службових осіб!