Повідомлення щодо проведення засідання Правління Громадської ради при МНС України

28 березня 2013 о 16.00 у залі Колегії на 2 поверсі приміщення ДСНС України за адресою: м. Київ, вул. О. Гончара, 55а відбудеться одинадцяте засідання Правління Громадської ради при МНС України щодо забезпечення державної політики безпеки людини та сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Реєстрація учасників засідання – з 15.30 до 15.55 у день проведення засідання.

До 18.00 год. 27 березня 2013 на grmns@meta.ua слід надіслати підтвердження щодо участі у засіданні.

У випадку неможливості бути присутніми на засіданні, заздалегідь в електронному вигляді повідомте про поважність причини та забезпечте участь свого повноважного представника.

Проект Порядку денного засідання:

1. Формування проекту Плану дій Громадської ради при МНС України на ІI квартал 2013 року (.doc) , його обговорення та схвалення.

2. Визначення дати, часу, місця та проекту Порядку денного чергового засідання Громадської ради при МНС України (у додатку) та організація його проведення.

3.  План дій щодо запобігання та реагування на паводок і затоплення лівобережжя України.

4. Забезпечення роботи Громадської ради у контексті державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, визначеної Указом Президента України від 24.03.2012 № 212/2012.

5. Різне.

Пропозиції до проекту Порядку денного приймаються до 18.00 27 березня 2013.

Телефон для довідок: 247 32 21.

Олег Володимирович Олійник, Голова Громадської ради

Порядок денний засідання Громадської ради при МНС України

04.04.2013 з 15.00 до 17.00, зал Колегії ДСНС України:

1. Вступне слово Заступника Міністра, голови комісії з проведення реорганізації МНС України Квашука В.П.

2. Звіт про роботу Громадської ради при МНС України за 2012 рік (Олійник О.В., до 20 хв.).

3. Розгляд і затвердження Плану дій Громадської ради при МНС України на ІІ квартал 2013 року (Платкевич Б.С., до 10 хв.).

4. Про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Безпека в житті – життя у безпеці» (Негрієнко А.О., до 10 хв.).

5. Про інформаційно-правову безпеку Офіційного сайту Громадської ради при МНС України «Безпека Людини» (Олійник О.В., до 10 хв.).

6. Організаційні питання про припинення членства в Громадській раді при МНС України (Кликов О.В., до 5 хв.).

7. Визначення дати чергового засідання Громадської ради при МНС України (Олійник О.В., до 3 хв.).

8. Різне.

Голова Громадської ради                                                                                                                                                                    О.В. Олійник