Повідомлення щодо проведення п’ятого засідання Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

30 березня 2012 року о 15.00 год. в актовому залі на 2 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ,  вул. О. Гончара, 55а відбудеться засідання Громадської ради при МНС України.

Реєстрація учасників засідання – з 14.30 год. до 14.55 год. у день проведення засідання.

До 18.00 год. 29 березня 2012 року на grmns@meta.ua слід надіслати підтвердження щодо участі у засіданні.

У випадку неможливості бути присутніми на засіданні, повідомте про поважність причини заздалегідь та надішліть свої пропозиції засіданню в електронному вигляді.

Проект Порядку денного засідання:

1. Звіт про роботу Громадської ради при МНС України за 2011 рік.

2. Організаційні питання про припинення членства та прийняття нових членів до складу Громадської ради при МНС України.

3. Розгляд і затвердження Плану дій Громадської ради при МНС України на 2012 рік.

3. Розгляд і затвердження Плану дій Громадської ради при МНС України на перший квартал 2012 року

4. Формування проекту дій Громадської ради при МНС України другий квартал 2012 року.

4. Розгляд і затвердження визначених членами Комітетів пріоритетів роботи Громадської ради при МНС України на 2012 рік і формування робочих груп для продуктивної реалізації пріоритетів у форматі проектів.

5. Визначення дати чергового засідання Громадської ради при МНС України.

6.  Різне.

Телефон для довідок: 247 32 21.

Олег Володимирович Олійник, Голова Громадської ради