Інтернет-марафон «Віктор Янукович. Два роки умовно». Трансляція

Сьогодні, 27 лютого, о 14:00 головні інтернет-майданчики країни одночасно транслюватимуть інтернет-марафон, присвячений другому року президентства Віктора Януковича. Ініціатори та організатори марафону не належать до жодної політичної сили, а марафон проводится без участі політиків.
Модератори: Сакен Аймурзаєв, Тетяна Даниленко, Валерій Калниш, Роман Скрипін, Єгор Соболєв, Наталя Соколенко, Мустафа Найєм.
Також інтернет-марафон транслюватиметься на сторінці організаторів «Четверта студія» у мережі facebook.
Про умовні дії влади, опозиції та громадян, сьогодні о 14:00 у всесвітній мережі.

Громадська рада при МНС України приєднується до трансляції  та сподівається, що такі заходи спонукатимуть до об’єднання як носіїв влади, так і її виконавців, та ставатимуть поштовхом до усвідомлення конкретних дій на благо держави та кожної людини України.

Декорації з вистави «Едіп. Собача будка» за п’єсами Сoфокла «Цар Едіп»
і KLIM «Собача будка. Антиутопія з життя мовчазної більшості».

Приєднатись до інтерактивного інтернет-марафону може кожен, поставивши своє запитання на сторінці «Четвертої студії» і модераторів у facebook та у twitter (хештег #year02). Також запрошуємо до обговорення у коментарях на нашому сайті «Безпека Людини».

Один комментарий к “Інтернет-марафон «Віктор Янукович. Два роки умовно». Трансляція