11.02.2013     11
 

Рік дитячої творчості: Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті — життя у безпеці»


Роком дитячої творчості проголошено 2013 рік, відповідно до Указу Президента України від 28.12.2012 № 756/2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості»,

«з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти […]».

Під гаслом безпеки дитини у період з 1 квітня по 1 вересня 2013 року Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» проведе Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті — життя у безпеці».

Конкурс «Безпека в житті — життя у безпеці» проводиться щорічно з метою виховання у дітей та підлітків культури безпечного і здорового способу життя, а також загальнолюдських цінностей; формування свідомого і відповідального ставлення до безпеки; залучення уваги громадськості до проблем дитячого травматизму; пропаганди професії рятувальника; а також розвитку творчого потенціалу дітей та виявлення і підтримки талановитих і обдарованих дітей.

Конкурс проводиться за наступними етапами: шкільний, районний (міський), обласний (регіональний) та Всеукраїнський за двома напрямами: літературний та мистецький.

Свої творчі роботи на тему безпечної життєдіяльності (оповідання, казки, вірші, малюнки, фотографії, плакати, м’які іграшки та інші вироби) діти представлять у трьох вікових категоріях: молодша – 6 — 9 років; середня – 10 — 14 років; старша –  15 — 18 років.

Переможців та призерів нагородять дипломами, грамотами та призами від організаторів і організацій-партнерів.

За підсумками конкурсу Оргкомітет обере кращі роботи для участі у Міжнародному конкурсі «Рятувальник очима дітей», що проводиться Міжнародною асоціацією молодіжних громадських організацій рятувальників-пожежних «ЮнСПАС».

Крім того, кращі роботи будуть представлені на виставці дитячої творчості, що відбудеться в рамках акції, присвяченій Міжнародному дню захисту дітей, та інших виставках, а також надруковані у спеціалізованих засобах масової інформації.

Юлія Олійник, прес-секретар Громадської ради при МНС України


____

______

___________________________________

Архів