Повідомлення щодо проведення засідання Правління Громадської ради при МНС України

7 лютого 2013 о 15.00 у залі Колегії на 2 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ,  вул. О. Гончара, 55а відбудеться засідання Правління Громадської ради при МНС України щодо організації подальшої діяльності в контексті реорганізації Міністерства надзвичайних ситуацій України та Державної інспекції техногенної безпеки України в Державну службу України з надзвичайних ситуацій.

Реєстрація учасників засідання – з 14.30 до 14.55 у день проведення засідання.

До 18.00 год. 6 лютого 2013 на grmns@meta.ua сліднадіслати підтвердження щодо участі у засіданні.

У випадку неможливості бути присутніми на засіданні, заздалегідь в електронномувигляді повідомте про поважність причини та забезпечте участь свого повноважного представника.

Пропозиції до проекту Порядку денного приймаються до 18.00 6 лютого 2013.

Телефон для довідок: 247 32 21.

Олег Володимирович Олійник, Голова Громадської ради