Правління Громадської ради при МНС схвалило План дій на 2013 рік

Засідання Правління Громадської ради при МНС України відбулося 22 листопада 2012 року.

Серед питань порядку денного, що були розглянуті на засіданні, — схвалення проекту Плану дій Громадської ради при МНС України на 2013 рік, а також на перший квартал 2013 року, сформованих Правлінням.

Суттєві зауваження, пропозиції та доповнення до проектів внесено помічником Міністра Валерієм Ревою.

Крім того, Правлінням обговорено пропозиції до Орієнтовного плану проведення МНС України консультацій з громадськістю на 2013 рік. Члени Правління вирішили підготувати відповідні письмові пропозиції до проекту Орієнтовного плану, які приймаються на адресу

Голови Громадської ради до 18.00 год. 28 листопада 2012 року.

Науково-теоретичними засадами громадської оцінки поділився з присутніми запрошений Генадій Марушевський, директор Науково-дослідного інституту екологічної політики та збалансованого розвитку, керівник Відділу екологічної політики Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, кандидат філософських наук.

Пан Генадій презентував Правлінню Щорічну доповідь «Громадська оцінка національної екологічної політики» за 2012 рік. Громадська оцінка екологічної політики є засобом консолідації громадських організацій та одним із засобів громадського впливу.

Основна функція громадськості — громадська думка, однією з форм виявів якої є громадська оцінка державного управління. «Якщо це здійснюватиметься у всіх сферах — громадянське суспільство діятиме», — переконаний Генадій Марушевський.

Цінність громадської оцінки, вважає пан Генадій, є виражена консолідовна думка представників інститутів громадянського суспільства, а єдиний її механізм — громадське схвалення правильних дій і громадське несхвалення неправильних дій.

Генадій Марушевський запросив членів Правління взяти участь у роботі Робочої групи з підготовки Громадської оцінки екологічної політики України, склад якої є відкритим до 1 грудня 2012 року.

На запрошення Голови Олега Олійника, Генадій Марушевський візьме участь у наступному засіданні Громадськоï ради, де представить свою доповідь.

Проведення восьмого чергове засідання Громадської ради при МНС України заплановано на 15.00 год. 5 грудня 2012 року. Проект порядку денного засідання буде оприлюднений незабаром на сайті «Безпека Людини».