Повідомлення щодо проведення засідання Правління Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

27 березня 2012 року о 15.00 год. у залі колегії на 2 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ,  вул. О. Гончара, 55а відбудеться засідання Правління Громадської ради при МНС України.

Реєстрація учасників засідання – з 14.30 год. до 14.55 год. у день проведення засідання.

До 18.00 год. 26 березня 2012 року на grmns@meta.ua слід надіслати підтвердження щодо участі у засіданні.

У випадку неможливості бути присутнім на засіданні Правління, повідомте про це заздалегідь та надішліть свої пропозиції в електронному вигляді.

Проект Порядку денного засідання:

1. Звіт про роботу секретаря Громадської ради при МНС України Компанця О.В. і причини неналежного виконання добровільно взятих на себе функціональних обов’язків.

2. Формування проекту Плану дій Громадської ради при МНС України на перший квартал 2012 року.

3. Формування проекту Плану дій Громадської ради при МНС України другий квартал 2012 року.

4. Узагальнення визначених членами Комітетів пріоритетів роботи Громадської ради при МНС України та визначення робочих груп для продуктивної реалізації пріоритетів у форматі проектів.

5. Формування проекту порядку денного засідання Громадської ради при МНС України 30.03.2012 р.

6.  Різне.

Телефон для довідок: 247 32 21.

Олег Володимирович Олійник, Голова Громадської ради