Повідомлення щодо проведення засідання Правління Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

22 грудня 2011 року о 16.00 год. в актовому залі на 2 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ, вул. О. Гончара, 55а відбудеться засідання Правління Громадської ради при МНС України.

Реєстрація учасників засідання – з 15.30 год. до 15.55 год. у день проведення засідання.

Проект Порядку денного засідання:

1. Формування проекту Плану дій Громадської ради при МНС України на 2012 рік.

2. Формування проекту Плану дій Громадської ради при МНС України на перший квартал 2012 року.

3. Організація проведення спільного з представниками МНС України засідання за Круглим столом на тему: «Пріоритети впровадження в Україні ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Пропозиції представників Громадської ради та МНС України».

4. Різне.

Телефон для довідок: 5854472.

Олег Володимирович Олійник, Голова Громадської ради