Безпека Людини

офіційний сайт ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

У МНС України відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

 

Цьогорічний захід у Міністерстві надзвичайних ситуацій України з нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС розпочався показом документального фільму про ліквідаторів аварії.

 

Після хвилини мовчання з привітальним словом виступив Заступник Міністра Віталій Бут.

Від імені Міністра він привітав ліквідаторів зі святом та висловив свою шану людям, які пішли з життя, рятуючи нас від трагедії.

«Я вважаю, що це свято, тому що ви перемогли», — сказав Віталій Бут. Крім того, пан Віталій згадав мужніх українських рятівників, які допомагали цього року боротися з наслідками аварії у Японії.  

Після цього відбулася церемонія нагородження ліквідаторів аварії на ЧАЕС.        

Працівники системи МНС України вшанували пам’ять ліквідаторів, які пішли з життя, та привітали усіх присутніх у залі своїми творчими виступами.

Громадська рада при МНС України приєднується до привітань та висловлює сподівання, що тісна співпраця з органами влади не дозволить допустити повторення подібних трагедій на території України і всього світу.

Ми вшановуємо пам’ять усіх, хто боровся за наші життя, покладаючи свої, та дякуємо за їхню відданість та хоробрість.

Юлія Олійник, прес-секретар ГР при МНС України


Рубрика: Новини


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


+ 7 = 13

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>