Безпека Людини

офіційний сайт ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

Повідомлення щодо проведення третього засідання Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

3 листопада 2011 року о 16.00 год. в актовому залі на 2 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ,  вул. О. Гончара, 55а відбудеться засідання Громадської ради при МНС України.

Реєстрація учасників засідання – з 15.20 год. до 15.55 год. у день проведення засідання.

Учасникам засідання для реєстрації мати при собі паспорт або інший документ з фотографією, який засвідчує особу.

Право вирішального голосу на засіданні мають лише члени Громадської ради, які зареєструвалися для участі у засіданні, та отримали іменні мандати для голосування (після закінчення засідання мандати підлягають поверненню секретарю засідання). Представники членів Громадської ради та інші учасники засідання мають право дорадчого голосу.

Робочою групою з підготовки проектів документів Громадської ради при МНС України підготовлено проект порядку денного засідання.

Телефон для довідок: 5854472.

Олег Володимирович Олійник, Голова Громадської ради

Рубрика: Повідомлення