Громадській раді при МНС України 2 роки

Громадська рада при Міністерстві надзвичайних ситуацій України відзначає другу річницю з дня створення.

Два роки тому відбулися установчі збори, що поклали початок плідній роботі з формування ідеології та культури безпеки людини в Україні.

Вітаємо, колеги, вас, а також організації, які ви представляєте у Громадській раді!

Пригадати, яким був наш дворічний шлях, можна традиційно у фотогалереї та на сторінках сайту «Безпека Людини».

Один комментарий к “Громадській раді при МНС України 2 роки

1. Олег Олійник

Два роки успішного ідейного гуртування та спільних громадянських дій у справі забезпечення державної політики безпеки людини!
    Щира дяка, дорогі колеги та колежанки, за Вашу справжню громадянську позицію та подальших успіхів!
    Окрема подяка прес-секретареві пані Юлії Олійник за унікальний інформаційно-комунікаційний супровід діяльності Громради!