Безпека Людини

офіційний сайт ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

Повідомлення щодо проведення Громадською радою спільно з МНС України Круглого столу

Після засідання Правління Громадської ради при МНС, за ініціативи радника Міністра Пакулько Віктора Григоровича та Комітету з питань запобігання надзвичайним ситуаціям і на виконання рішення Правління Громадської ради при МНС України від  23 лютого 2012 року № 3, 23 березня 2012 року о 15.00 год. у залі колегії на 2 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ,  вул. О. Гончара, 55а відбудеться спільне членів Громадської ради та представників Міністерства громадське обговорення за Круглим столом на тему: «Створення на базі Міністерства надзвичайних ситуацій України єдиного органу управління щодо впровадження системи протимінної діяльності та її реалізації в Україні».

Реєстрація учасників Круглого столу – з 14.45 год. до 14.55 год. у день проведення засідання.

Учасникам засідання для реєстрації мати при собі паспорт або інший документ з фотографією, який засвідчує особу.

Мета заходу: громадське обговорення ініціативи Міністерства надзвичайних ситуацій України щодо створення на базі Міністерства єдиного органу управління для впровадження системи протимінної діяльності та її реалізації в Україні.

До 18.00 год. 22 березня 2012 року на grmns@meta.ua слід надіслати підтвердження щодо участі у Круглому столі.

Телефон для довідок: 247 32 21.

Олег Володимирович Олійник, Голова Громадської ради

Рубрика: Повідомлення