Сформовано Комітет з питань запобігання надзвичайним ситуаціям

За ініціативи співкоординатора Олександра Леонтієва 24 січня 2012 року відбулося організаційне засідання Комітету з питань запобігання надзвичайним ситуаціям Громадської ради при МНС України.

У засіданні взяли участь Ярослав Андрійків, Інна Барановська, Олександр Леонтієв, Алла Негрієнко, Михайло Стогній, Ірина Урусікова.

Також присутнім був Голова Громадської ради Олег Олійник.

Серед питань, визначених для розгляду та обговорення на організаційному засіданні були:

— обрання голови, заступника голови, секретаря Комітету;

— розгляд заходів Плану дій Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України на перший квартал 2012 року, в яких запланована участь представників Комітету, та визначення відповідальних за їхнє виконання;

— визначення основних напрямків роботи Комітету на перший квартал 2012 року;

— призначення дати, часу та місця чергового засідання Комітету.

Комітет сформовано з шести членів Громадської ради, які, виявивши бажання у ньому працювати, взяли участь у засіданні.

Головою Комітету з питань запобігання надзвичайним ситуаціям обрано Олександра Леонтієва, заступником голови Михайла Стогнія, секретарем Ірину Урусікову.

Засідання Комітету вирішено проводити щомісяця кожного третього четверга.

Юлія Олійник, прес-секретар ГР при МНС України