Безпека Людини

офіційний сайт ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

Продовження діяльності Громадської ради при МНС України прогнозовано віднайшло підтримку керівництва Міністерства

 

Громадська рада при МНС України поінформувала Заступника Міністра, голову комісії з проведення реорганізації Міністерства надзвичайних ситуацій України Василя Квашука про те, що на підставі принципу верховенства людини, ст. ст. 3, 5, 8, 38 Конституції України, п. п. 1, 2 постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», п. п. 1.1, 2.1, 2.2, 3.2, 10.12 Положення про Громадську раду при МНС України та п. п. 3.10, 3.22, 10.1 Регламенту Громадської ради – рішенням Громадської ради від 08.07.2013 № 10/1 продовжено строк її діяльності до закінчення строку проведення реорганізації Міністерства.

У відповідь пан Квашук зауважив на напрацьованих традиціях плідної співпраці Міністерства з Громадською радою у сфері забезпечення політики безпеки людини в Україні та висловив своє бажання брати участь у всіх засіданнях Громадської ради.

Юлія Олійник, прес-секретар Громадської ради при МНС України


Рубрика: Повідомлення


Нам цікава ваша думка

  1. Олег Олійник:

    Справжнім людським ініціативам властиво продовжуватися та розвиватися в Україні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


9 + = 10

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>