Безпека Людини

офіційний сайт ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

Повідомлення щодо засідання Комітету Громадської ради при МНС України з питань запобігання надзвичайним ситуаціям

 

1 квітня 2013 року о 14.00-15.00 у приміщенні Громадської ради при МНС України за адресою: м. Київ, вул. Золотоворітська, 6Б, каб. 5 відбудеться засідання Комітету Громадської ради з питань запобігання надзвичайним ситуаціям щодо громадського моніторингу готовності органів виконавчої влади до дій із запобігання та реагування щодо паводку й затоплення Дніпровського узбережжя України та захисту населення в контексті державної політики безпеки людини.

Реєстрація учасників засідання – з 13.30 до 13.55 у день проведення засідання.

До участі в засіданні Комітету запрошуються:  Олійник Олег Володимирович, Голова Громадської ради, Платкевич Борис Станіславович, Голова Комітету правового забезпечення та законотворчої діяльності, Середа Олександр Іванович, Голова Комітету з реагування на надзвичайні ситуації та сприяння діяльності аварійно-рятувальним службам, Шмерего Олександр Борисович, Голова Комітету з питань моніторингу, нормативної та експертно-аналітичної роботи та інші заінтересовані члени Громадської ради при МНС України.

Олександр Іванович Леонтієв, Голова Комітету з питань запобігання надзвичайним ситуаціям 

Юлія Олійник, прес-секретар Громадської ради


Рубрика: Повідомлення


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


4 + = 9

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>