Безпека Людини

офіційний сайт ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

Вітаємо працівників гідрометеорологічної служби України з професійним святом!

 

День  працівників гідрометеорологічної служби України відзначається щорічно 19 листопада.

 

Професійне свято українських гідрометеорологів встановлено згідно з Указом Президента України «Про День працівників гідрометеорологічної служби» від 11 березня 2003 року.

Єдина державна метеорологічна служба України — Укрмет — була заснована Декретом Ради Народних Комісарів України 19 листопада 1921 року, тоді як перші інструментальні метеорологічні спостереження на території України датуються ще 1771 роком.

У незалежній Україні Постановою Кабінету Міністрів від 27 грудня 2001 року утворено Державну гідрометеорологічну службу, яка з 2006 року діє у складі МНС України. 

Гідрометслужба України налічує більше тисячі пунктів, що проводять спостереження за станом атмосфери та водних об’єктів, а понад п’ять тисяч висококваліфікованих спеціалістів працюють у структурі Служби.

Громадська рада при МНС України вітає українських гідрометеорологів з професійним святом та дякує за вагомий вклад у загальнодержавну працю над забезпеченням безпеки людини в Україні!


Рубрика: Новини


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


3 + 6 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>