Повідомлення щодо проведення засідання Правління Громадської ради при МНС України

22 листопада 2012 об 11.00 у залі Колегії на 2 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ,  вул. О. Гончара, 55а відбудеться засідання Правління Громадської ради при МНС України.

Реєстрація учасників засідання – з 10.30 до 10.55 у день проведення засідання.

До 18.00 год. 20 листопада 2012 на grmns@meta.ua слід надіслати підтвердження щодо участі у засіданні.

У випадку неможливості бути присутніми на засіданні, заздалегідь в електронному вигляді повідомте про поважність причини та забезпечте участь свого повноважного представника.

Проект Порядку денного засідання:

1. Громадська оцінка екологічної політики України (Марушевський Г.Б., Керівник Відділу екологічної політики Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління).

2. Формування проекту Плану дій Громадської ради при МНС України на 2013 рік (.doc), його обговорення та схвалення.

3. Формування проекту Плану дій Громадської ради при МНС України на I квартал 2013 року, його обговорення та схвалення.

4. Підготовка, обговорення та надання Міністерству пропозицій до Орієнтовного плану проведення МНС України консультацій з громадськістю на 2013 рік.

5. Визначення часу, місця та проекту Порядку денного (у додатку) запланованого на 05.12.2012 чергового засідання Громадської ради при МНС України та організація його проведення.

6.  Різне.

Пропозиції до проекту Порядку денного приймаються до 18.00 20 листопада 2012.

Телефон для довідок: 247 32 21.

Олег Володимирович Олійник,

Голова Громадської ради

Порядок денний засідання Громадської ради при МНС України

05.12.2012 з 00.00 до 00.00, зал Колегії Міністерства:

1. Вступне слово Виконуючого обов’язки Міністра надзвичайних ситуацій України Бута В.П.

2. Громадське обговорення проекту Плану роботи Міністерства надзвичайних ситуацій України на 2013 рік (Губич С.І., до 20 хв.).

3. Розгляд і затвердження Плану дій Громадської ради при МНС України на 2013 рік (Платкевич Б.С., до 5 хв.).

4. Розгляд і затвердження Плану дій Громадської ради при МНС України на  I квартал 2013 року (Платкевич Б.С., до 5 хв.).

5. Визначення дати чергового засідання Громадської ради при МНС України (Олійник О.В., до 3 хв.).

6.  Різне.

Голова Громадської ради                                                                                                                                                                                    О.В. Олійник