Громадській раді при МНС України 1 рік

Громадська рада при Міністерстві надзвичайних ситуацій України відзначає першу річницю з дня заснування.

Рівно рік тому відбулися установчі збори, що стало початком роботи Громадської ради, пріоритетом якої є безпека людини.

Вітаємо організації та їхніх представників, які беруть участь у роботі потужної Громадської ради.

А пригадати, яким був наш перший рік, можна у фотогалереї та на сторінках нашого сайту.

Громадській раді при МНС України 1 рік: 4 комментария

1. Юлія Олійник

Колеги! Вдячна усім за плідну роботу впродовж року; усім, хто брав участь у багатогодинних засіданнях у спекотні літні дні і пізні вечірні години; усім, хто працював на спільний результат!
    З річницею нас — Громадську раду при МНС України — та нових здобутків у наступному робочому році!

З повагою,
    прес-секретар Юлія Олійник

2. Алла Негрієнко

Шановний Олеже Володимировичу, шановні колеги, друзі! Щиро вітаю всіх з річницею нашої Громадської ради. Бажаю нам усім натхнення, оптимізму, впевненості у завтрашньому дні, віри у краще майбутнє, успіхів, добра, благополуччя і здійснення всього задуманого.
    Зі щирою повагою, Алла Негрієнко

3. Ірина Сташенко

Шановні колеги, вітаю з річницею Вашої плідної праці. Потужна Громадська рада, про яку було заявлено рік тому, стала реальним прикладом до дії і зразком для наслідування. Подальших успіхів і невичерпної енергії у ваших справах.

Від імені і за дорученням Громадської правозахисної організації «Христинівчани»
    з повагою,
    заступник Голови Правління Ірина Сташенко

4. Олег Олійник

Шановні друзі, колеги!

Вітаю з першою річницею з Дня формування нового складу Громадської ради при МНС України!

Бажаю всім доброго здоров’я, вірних друзів, творчої наснаги, Миру в душі, Радості в серці, Любові в житті, Успіху в справі в ім’я Людини!

З повагою,
    Голова Громадської ради Олег Олійник