Безпека Людини

офіційний сайт ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

Шосте засідання Громадської ради при МНС України (Аудіо)

 

Громадська рада при МНС України напередодні своєї річниці заснування провела шосте чергове засідання.

У роботі засідання 5 липня 2012 року взяли участь члени Громадської ради та представники Міністерства: начальник Відділу медико-біологічного захисту та профілактики невиробничого травматизму Віталій Маринюк і заступник начальника Відділу Тетяна Письменна, радник Міністра (на громадських засадах) Віктор Пакулько.

Затвердивши План дій Громадської ради на 3-й квартал 2012 року, присутні заслухали підсумкові за другий квартал звіти Робочих груп та Секретаріату.

Звіти Робочих груп було взято до уваги і визнано їхню роботу задовільною.

Взято до уваги і звіт Секретаріату, а питання щодо кандидатури Секретаря вирішено винести на засідання Правління.

Представники Міністерства надзвичайних ситуацій звітувати з питання Робочої групи з забезпечення формування проекту Закону України «Про Основні засади державної політики у сфері профілактики травматизму невиробничого характеру» (доповідач Віталій Маринюк), а також щодо створення на базі Міністерства надзвичайних ситуацій України єдиного органу управління щодо впровадження системи протимінної діяльності та її реалізації в Україні (доповідач Віктор Пакулько).

                         

Звіт Юлії Олійник, координатора Робочої групи з забезпечення членами Громадської ради при МНС України продуктивної інформаційної та комунікаційної політики через офіційний веб-сайт Громадської ради «Безпека людини», а також ефективного супроводу сайту (*mp3 3.47 хв.):

Звіт Робочої групи з забезпечення продуктивної інформаційної та комунікаційної політики

Наприкінці засідання Олег Олійник проінформував про зустріч голів громадських рад з представниками Кабінету Міністрів, що відбулася того ж дня.

У зустрічі взяли участь і Олександр Леонтієв (як член Громадської ради при Держтехногенбезпеки) та Олег Мусій (голова Громадської ради при МОЗ України).

Одним з питань, про які йшлося на зустрічі, було внесення змін до нормативно-правового забезпечення діяльності громадських рад, зокрема до постанови №996 .

Олег Мусій повідомив, що процес обговорення наданих пропозицій щодо внесення змін проходитиме без участі громадськості, тому закликав слідкувати за оновленнями сайту Міністерства юстиції, де буде оприлюднена узагальнена порівняльна таблиця з опрацьованими пропозиціями.

Свої пропозиції надали близько 20 громадських рад.

Олег Олійник зазначив, що відповідно до постанови № 996, “громадське обговорення проводиться обов’язково при прийнятті проектів нормативно-правових актів, які стосуються конституційних прав людини”: (*mp3 1.05 хв.):

Олег Олійник щодо громадських обговорень

Олег Олійник щодо національної ідеї (*mp3 1.05 хв.):

Олег Олійник щодо національної ідеї

Проведення наступного чергового засідання Громадської ради при МНС заплановано на вересень 2012 року.

Юлія Олійник, прес-секретар Громадської ради при МНС України


Рубрика: Новини


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


4 + = 9

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>