Безпека Людини

офіційний сайт ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

Звернення щодо надзвичайної ситуації у Дніпропетровську (ОНОВЛЕНО)

 

Сьогодні, 27 квітня 2012 року у Дніпропетровську сталися чотири вибухи (повідомляє МНС). Неофіційні дані щодо 10 вибухів не підтвердилися.  Вибухівки закладено в урни для сміття на проспекті Карла Маркса. На місці працюють фахівці МНС, СБУ та МВС України. Причини теракту і кількість постраждалих з’ясовуються. За офіційною інформацією, травмовано 27 осіб, загрози їхньому життю наразі немає.

Від імені Громадської ради при МНС України висловлюємо занепокоєння ситуацією у Дніпропетровську і закликаємо усіх громадян та людей, що перебувають на території України, бути обережними, дбати про свою безпеку та безпеку оточуючих і близьких.

Люди України мають усвідомити своє право на гідність, безпеку, здоров’я і життя, щоби не дозволяти надзвичайним ситуаціям, спричиненим людськими ганебними діями, траплятися у житті країни, загрожуючи людині та підриваючи репутацію держави на міжнародному рівні.

Секретаріат Громадської ради при МНС України


Рубрика: Повідомлення, Прес-секретар про...


Нам цікава ваша думка

  1. Олег Олійник:

    Безпека це природній індивідуальний процес. Безпека людини залежить від глибини відчуття та усвідомлення людиною своєї безпеки, інших людей. Від індивідуального розуміння безпеки кожним залежить її філософія, культура, політика та, врешті-решт, стан безпеки суспільства, держави, світу. Мабуть-що процес осмислення та візуалізації для декого не такий вже й легкий. Отож, отой дехто і вдається до терактів, — просто так, для кращого розуміння шляхом експерименту. Така, наразі, його культура небезпеки!.. Люди, будьмо обачливими: навкруги такі різні люди!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


1 + = 9

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>