Відбулося засідання Правління Громадської ради при МНС України

Чергове засідання Правління Громадської ради відбулося 23 березня 2012 року.

У засіданні взяли участь Олександр Кликов, Олександр Леонтієв, Олег Олійник, Олександр Середа, Олександр Шмерего та прес-секретар Юлія Олійник, а серед запрошених – помічник Міністра Валерій Рева і Голова Громадської ради при Держтехногенбезпеки Сергій Новак.

Запропонувавши перенести обговорення питань порядку денного на наступне засідання Правління, Олег Олійник вніс пропозицію розглянути організаційне питання діяльності Громадської ради. Зокрема, пан Олег підняв питання дисципліни як запоруки дієвої роботи.

У межах обговорення цього питання Олександр Кликов запропонував дообрати заступників Голови Громадської ради з метою ефективнішої організації її роботи.

Крім того, учасники вирішили на наступному засіданні Правління заслухати звіт секретаря Громадської ради щодо своєї діяльності (на пропозицію Валерія Реви).

Чергове засідання Правління заплановано провести 27 березня 2012 року, а засідання Громадської ради – 30 березня 2012 року.

Юлія Олійник, прес-секретар Громадської ради при МНС України