Повідомлення щодо проведення засідання Правління Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

6 березня 2012 року о 10.00 год. у приміщенні Громадської організації «Український союз пожежної та техногенної безпеки» за адресою: м. Київ, просп. Перемоги, 123, 5 поверх відбудеться засідання Правління Громадської ради при МНС України.

Реєстрація учасників засідання – з 9.30 год. до 9.55 год. у день проведення засідання.

У випадку неможливості бути присутнім на засіданні Правління, повідомте про це заздалегідь та надішліть свої пропозиції в електронному вигляді.

Проект Порядку денного засідання:

1. Формування проекту Плану дій Громадської ради при МНС України на 2012 рік.

2. Формування проекту Плану дій Громадської ради при МНС України на перший квартал 2012 року.

3. Визначення, організація та проведення першочергових заходів щодо продуктивної роботи Громадської ради при МНС України.

4. Організація облаштування та ефективного використання приміщення Громадської ради при МНС України за адресою: м. Київ, вул. Золотоворітська, 6б, к. 5.

5.  Різне.

Телефон для довідок: 247 32 21.

Олег Володимирович Олійник, Голова Громадської ради