Безпека Людини

офіційний сайт ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

Інтернет-марафон “Віктор Янукович. Два роки умовно”. Трансляція

 

Сьогодні, 27 лютого, о 14:00 головні інтернет-майданчики країни одночасно транслюватимуть інтернет-марафон, присвячений другому року президентства Віктора Януковича. Ініціатори та організатори марафону не належать до жодної політичної сили, а марафон проводится без участі політиків.
Модератори: Сакен Аймурзаєв, Тетяна Даниленко, Валерій Калниш, Роман Скрипін, Єгор Соболєв, Наталя Соколенко, Мустафа Найєм.
Також інтернет-марафон транслюватиметься на сторінці організаторів “Четверта студія” у мережі facebook.
Про умовні дії влади, опозиції та громадян, сьогодні о 14:00 у всесвітній мережі.

Громадська рада при МНС України приєднується до трансляції  та сподівається, що такі заходи спонукатимуть до об’єднання як носіїв влади, так і її виконавців, та ставатимуть поштовхом до усвідомлення конкретних дій на благо держави та кожної людини України. 


Декорації з вистави “Едіп. Собача будка” за п’єсами Сoфокла “Цар Едіп”
і KLIM “Собача будка. Антиутопія з життя мовчазної більшості”.

 

 Приєднатись до інтерактивного інтернет-марафону може кожен, поставивши своє запитання на сторінці “Четвертої студії” і модераторів у facebook та у twitter (хештег #year02). Також запрошуємо до обговорення у коментарях на нашому сайті “Безпека Людини”.


Рубрика: Новини


Нам цікава ваша думка

  1. admin:

    Усі бажаючі можуть переглянути “Запис інтернет-марафону”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


4 + = 11

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>