Повідомлення щодо проведення засідання Комітету з питань запобігання надзвичайним ситуаціям Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України

24 січня 2012 року о 17.00 год. в актовому залі на 2 поверсі приміщення Міністерства надзвичайних ситуацій України за адресою: м. Київ, вул. О. Гончара, 55а відбудеться організаційне засідання Комітету з питань запобігання надзвичайним ситуаціям Громадської ради при МНС України.

Запрошуються члени Громадської ради при МНС України, які бажають брати участь у роботі Комітету з питань запобігання надзвичайним ситуаціям Громадської ради при МНС України.

Реєстрація учасників засідання – 16.40 год. до 16.55 год. у день проведення засідання.

Порядок денний

засідання Комітету з питань запобігання надзвичайним ситуаціям Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України.

На розгляд засідання Комітету з питань запобігання надзвичайним ситуаціям Громадської ради при МНС України пропонуються такі питання:

1. Обговорення та затвердження Порядку денного засідання Комітету.

2. Обрання голови, заступника голови, секретаря Комітету.

3. Розгляд заходів Плану дій Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України на перший квартал 2012 року, в яких запланована участь представників Комітету, та визначення відповідальних за їхнє виконання.

4. Визначення основних напрямків роботи Комітету на перший квартал 2012 року.

5. Призначення дати, часу та місця чергового засідання Комітету.

6. Різне.

Орієнтовний час закінчення засідання – 18.00 год.

Телефон для довідок: 0952701205, Леонтієв Олександр Іванович, співкоординатор Комітету.

Олег Володимирович Олійник, Голова Громадської ради