На виконання рішення Правління створено офіційний сайт Громадської ради при Міністерстві надзвичайних ситуацій України!

Голова Громадської ради Олег Олійник висловив впевненість, що новостворений сайт як «інформаційно-комунікаційний продукт сприятиме кращому розумінню Людини, віднаходженню нової Відповідальної людини, становленню по-справжньому людської України».

Запрошуємо вас на новий простір для висвітлення діяльності Громадської ради, де кожен може слідкувати за свіжими новинами та повідомленнями, а також висловлювати свої думки на теми публікацій та коментувати думки інших читачів.

Отже, запрошуємо вас до активного спілкування у формі коментарів!

Юлія Олійник, прес-секретар Громадської ради при МНС України

: 2 комментария

1. Ірина Сташенко

Дуже корисна та гарна ідея. Спілкування завжди потрібне, а особливо на теми, що допомагають розвиватися суспільству загалом.